Skip to content

ONS TEAM

Youri de Visser

Vanaf februari 2024 is Youri de Visser op de woensdag als tandprotheticus werkzaam bij praktijk Heemskerklaan. Youri zal zich vooral gaan richten op het vervaardigen van partiële framemetaal of kunststof prothesen, volledige protheses of klikprotheses.

Veel Nederlanders hebben een slecht passende of verouderde gebitsprothese/kunstgebit. Dit gaat vaak samen met pijn en ongemak. Is dit bij u ook het geval? Maak dan snel een afspraak bij onze tandprotheticus. Met de nieuwste technieken en materialen kan Youri ervoor zorgen dat uw gebitsprothese/kunstgebit beter past.

BEHANDELINGEN

Wij zijn er voor al uw
tandartsbehandelingen

tm-icon_tooth-rotten

Parodontitis

Loopt u al een tijd rond met een ontsteking en is er…

tandarts-dentist

Mondhygiëniste

Het is van belang om voor de juiste mondhygiëne te…

tm-icon_tooth-fillings

Vullingen

Tijdens een controleafspraak bij de tandarts kan soms blijken…

ONS TEAM

Maak kennis met
ons team!

Ons team bestaat uit enthousiaste en gedreven mensen, die iedere dag
weer met zo veel mogelijk plezier voor u en met elkaar aan het werk zijn.